K-Cuce
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

K-Cuce

PAYLAŞIM PLATFORMU

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» 1299-1745 loqin ekranları
Yönsüz yolsuz saatsiz zamansız Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 11:17 am tarafından CanYouHelpM3

» Usb Modemlerde Port Açma
Yönsüz yolsuz saatsiz zamansız Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 8:42 pm tarafından Admin

» MODERATOR ALIMI VARDIR
Yönsüz yolsuz saatsiz zamansız Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 3:11 pm tarafından Admin

» Server Açıldı Kapandı Muhabetleri Buraya
Yönsüz yolsuz saatsiz zamansız Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 2:25 pm tarafından CanYouHelpM3

» DOSYA PAYLAŞIMLAR
Yönsüz yolsuz saatsiz zamansız Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 8:23 pm tarafından Admin

» Sizce Bir Bayan Nasıl olmalı Arkadaşlar
Yönsüz yolsuz saatsiz zamansız Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 8:20 pm tarafından Admin

» İÇERİ GİR!!!!!
Yönsüz yolsuz saatsiz zamansız Icon_minitimeCuma Mayıs 08, 2009 2:33 pm tarafından Admin

» İSim Falı
Yönsüz yolsuz saatsiz zamansız Icon_minitimePaz Nis. 12, 2009 3:46 pm tarafından Elite

» En Son Hanqi Filmi İzlediniz?
Yönsüz yolsuz saatsiz zamansız Icon_minitimePaz Nis. 12, 2009 3:04 pm tarafından CanYouHelpM3

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum
Forum

Yönsüz yolsuz saatsiz zamansız

YazarMesaj
CanYouHelpM3
Kıdemli
Kıdemli
CanYouHelpM3

Yönsüz yolsuz saatsiz zamansız Empty
MesajKonu: Yönsüz yolsuz saatsiz zamansız   Yönsüz yolsuz saatsiz zamansız Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 9:48 pm

Sus pus olmuş akşamlar!
İçimde ölen biri var!
Tüm hayallerimi ıskaladım..
Gizlemeye çalıştığım duygular apaçık ortada..
Adın bulaştı gözlerime çıkaramadım!
Bastırmıyor hiçbir şarkı sözü acılarımı.
Tüm şiirler lal!
Yoksun ya yarım kaldım..
Pusulası yok yaşadığım hayatın
Yüzüme hasret çarptı ağladım!
Ne olur gel..
Çıkar düşlerimden intiharları!

Kimsesizliğimde boğuluyorum..
Yalnızlığımda..

Senden hiçbir şey beklemiyorum bugüne kadar olduğu gibi..
Senden hiç yapamayacağın şeyler istemedim. Aslında belki de hiçbirşey istemedim sadece bekledim..

Bu yüzden yanıLdımacıLarımı biLirsin gözLerinin önünde yavaş yavaş öLdüğümü farkedersin diye..
YanıLdım..

Artık kurduğum hayaLLerde yetmiyor bana yaşadıkLarım gözLerimin ışığını söndürdü.. Her yer karanlık kapkara..
Göremiyorum .

Bana ulaşan elleri geri çeviriyorum beni uyandırmaya çalışanları bu kâbustan reddediyorum..

Çok şey istemiyorum seni istiyorum.. Bir kaç dakika sadece gözLerine bakayım son kez.. eLLerini tutmasamda yüzünü göreyim

bu yeter bana.. dedim ya hiçbir zaman zor şeyler istemedim senden.. tek istediğim biraz sevdiydi belki biraz beni umursaman.. olmadı. sen yapamadın..

Ses çıkarmadım dediğin gibi olsun istediğin gibi olsun dedim..
Sadece sen mutlu ol istedim.

Mutluydun da zaten fazlasıyla. Ne yaşadıkLarım ne yaşadıkLarımız.. ne başLamamız (ne bitişimiz) umrunda biLe değiLdi..

farkındayım.
Ama bu farkındalık geç oldu biraz. biraz geç biraz zamansız..
Artık birşeye yaramaz bunu anlamam çünkü artık ne sen varsın ne hayallerim..

Ne duygularım hislerim ne üzülüyorum artık ne seviniyorum..
Yönsüz yoLsuz saatsiz zamansız sessiz..
kaldım..

ŞarkıLarım şiirLerim öyküLerimin başroLü sendeydi de sen roLünü beceremedin sevdiğim..

Sen fazla acemiydin benim sevgimi taşıyabilmek için..
Oysa çok şey beklememiştim senden ben sevecektim sen susacaktın..

sonra bir gün sen gidecektin ben bekleyecektim.. Bugüne kadar yasadığın aşklardan farklıydı değil mi ? bugüne kadar oynadığın oyunlardan farklıydı..

Evet sevdigim farklıydı kimse seni benim kadar sevmemişti çünkü.. Kimse senin için bu kadar fedakarlıkta bulunmamıştı çünkü..

Aslında seni suçlamıyorum insanlar kendilerinden farklı olan şeylerden hep korkmuşlardır.. Benim sevgim hepsinden farklıydı çünkü ben seni diğerLeri gibi çıkarLarı uğruna sevmemiştim..

Seni benim olman içinde sevmemiştim sadece ama sadece varLığını hissetirmeni istemiştim.. Ama benim sevgim sana bir kaç numara büyük geldi ..

Benim sevgimi taşıyabilmen için önce biraz yüreğinin olması lazımdı sevdiğim..

Sende ne yürekne kalp var..
Sende ne insaf var ne vicdan..

Olan yüreğini kalbini insafını ve vicdanını.. Tüm varLığını harcayacaklar bir gün

ELinde patLayan baLonLarınLa kaLbimin Lunaparkında sabahLamak isteyeceksin bir gün nasıL oLsa seni hep sevmiştim ya senin oLmuştum ya hep.. seni kimsesiz bırakamam diye düşüneceksin..

Ama cok yanılacaksın sevdiğim çok yanıLacaksın.. Beni yaLnızLığın sokağında terk ettiğin gibi bende seni terk edeceğim..

Sonra sen

"Yönsüz yoLsuz saatsiz zamansız sessiz.." kaLacaksın..

Susacaksın..

Yönsüz yolsuz saatsiz zamansız
1 sayfadaki 1 sayfası